Mikro Yazılım ERP

ERP

Mikro tarafından KOBİ`lerden holdinglere kadar tüm üreticilere sunulan my e-RP, onların, iş süreçlerini daha iyi yönetebilmelerine olanak sağlıyor. Veriyi anlamlandırarak iş süreçlerinde etkin kılan my e-RP, günlük operasyonlardan stratejik karar mekanizmalarına kadar tüm süreçlerin daha sağlıklı ve güçlü olabilmelerine imkân sağlar.

ERP 5 ANA BİLEŞENLERİ

  • Satış ve Pazarlama

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Promosyon Yönetimi, Satış Yönetimi (Ticari Set), İhracat Yönetimi ve Tamir Servis Merkezi Yönetimi süreçlerinizi geliştirerek pazarda daha rekabetçi bir pozisyona kavuşabilirsiniz. CRM ile başlayan satış operasyonunuzu, diğer promosyonlarınızla destekleyerek hem tüm satış-pazarlama sürecinizi geliştirebilir hem de satış sonrası verilen tamir-servis hizmet operasyonlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz.

  • Üretim Yönetimi

Üretim sürecinde malzeme planlama, kapasite planlama ve toplam kalite yönetimi operasyonları kritik öneme sahip. Üretime dayalı bir işletmeyseniz, Mikro’nun sunduğu my e-RP ile kaynaklarınızı etkili bir biçimde planlayabilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

  • Satın Alma

İş Ortakları Yönetimi (VRM), Promosyon Yönetimi, Satın Alma (Ticari Set), İthalat Yönetimi ve Masraf Yönetimi süreçlerini ele alarak, tüm iş akışlarınızı yönetmeniz ve analiz etmeniz mümkün.

  • Finans ve Muhasebe

Küçük bir işletme, şirketler grubu veya bir holding yapısına sahip olabilirsiniz. my e-RP ile denetim firmalarından borsaya açık şirkete kadar hiyerarşik yapınız ne olursa olsun Finans, Genel Muhasebe, Personel, İnsan Kaynakları, Sabit Kıymet, Enflasyon Muhasebesi (SPK), Konsolide Muhasebe, UFRS süreçlerinizi ve e-Fatura, e-Defter uygulamalarınızın tümünü genel muhasebeye entegre edebilirsiniz. Tüm bu süreçleri en verimli, en hızlı ve en doğru şekilde konsolide ederek analitik sonuçlar elde edin.

  • İş Zekâsı ve Raporlama

Analitik raporlama bugün, kurumların karar alma süreçlerinde etkili olan en önemli araçlardan biri. my e-RP’nın sunduğu iş zekâsı ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu analitik raporları hızlı, doğru ve hatasız bir şekilde alabilirsiniz. İster anlık (reel-time) raporlamayı, isterseniz de önceden programlanmış özet raporlama modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca, programın sunduğu hazır rapor formatları dışında kendi size özel raporlar tasarlamak için ‘Report Builder’ aracını kullanabilirsiniz.


Bu Ürünle İlgileniyorum

Aramak istediğiniz kelimeleri yukarı kutuya yazınız.